Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Танення льодовиків оголило п’ять невідомих раніше островів в Арктиці

Площа об'єктів – від 900 до 54500 кв. м.

Через танення льодовиків вдалося відкрити п'ять нових островів в архіпелазі Земля Франца-Йосипа.

Як передає ТАСС, відкриття зробила експедиція Північного флоту і Російського географічного товариства.

Нововідкриті острови розташовані в бухті Візе на Канарському узбережжі острова Північного архіпелагу Нова Земля в районі льодовика Вилку (Нансена).

Площа об'єктів – від 900 до 54500 кв. м.

"В основному це пов'язано з таненням льоду. Раніше це були льодовики, але танення льоду призвело до того, що ці острови відкрилися. Зараз очікується реєстрація отриманих відкриттів. Звичайно, кожен острів отримає своє ім'я, але його треба спочатку обґрунтувати ", - сказав командувач Північним флотом, керівник експедиції Олександр Моїсеєв.

Як повідомлялося, під час експедиції на мисі Геллера в Арктиці моржиха атакувала та втопила гумовий десантний катер військових РФ. Моряки не постраждали. 

Тим часом починаючи від 1980-х років, швидкість танення Гренландського льодовикового щита збільшилася у шість разів. За останні десять років кількість льоду, який він втратив, сягнула небачених масштабів. У ООН попереджають, що через кліматичні зміни низка мегаполісів може невдовзі піти під воду. Загрозу це становить і для України.

Відео Орел на ім'я Віктор зафільмував, як потепління шкодить льодовикам

Орел на ім'я Віктор пролетів над Альпами з камерою, щоби показати, як кліматичні зміни руйнують гірські льодовики. На кадрах видно - крижані шапки над Альпами тануть. І відбувається це одразу в кількох європейських країнах.  

Орел на ім'я Віктор зафільмував, як потепління шкодить льодовикам

Залиште свій коментар

Вибір редакції