Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємничі сигнали в глибокому космосі можуть видавати інопланетяни - канадські вчені

Їх виявили вже вдруге.

Канадські астрономи вважають, що сигнали, які вловив новітній радіотелескоп Chime, можуть свідчити про існування інопланетного життя.

Про це пише Sky News.

Швидкі радіосплески - це спалахи радіохвиль невідомого походження довжиною в мілісекунди. Як вони генеруються, науці наразі невідомо, однак вчені мають кілька теорій.

Більшість вважає, що сигнали надходять від потужних астрофізичних явищ, таких як чорні діри або занадто щільні нейтронні зірки, але інші стверджують, що вони можуть бути результатом передових технологій інопланетян.

У 2017 році професор Авід Леб з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики в США припустив, що ці радіосплески можуть бути витоками з інiопланетних передавачів розміром з планету. Він сказав, що замість того, щоб бути призначеним для зв'язку, вони, швидше за все, будуть використовуватися для приведення в рух гігантських космічних кораблів.

Останні відкриття зробили астрономи з Канади впродовж трьох тижнів минулого літа. Тринадцять спалахів були помічені за допомогою нового радіотелескопа, який отримав назву Chime.

"Досі був відомий випадок появи таких радіспалахів. Завдяки більшій кількості ретрансляторів і джерел, доступних для вивчення, ми зможемо зрозуміти ці космічні загадки, звідки вони і що їх викликає", - розповів доктор з Університету Британської Колумбії Інгрід Стейрс.

Нагадаємо, астрономи із Гарвардського університету, які рік спостерігали за відомим астероїдом-"сигарою", підтвердили припущення вченого Стівена Гокінга про те, що цей об'єкт могли створити інопланетяни. Інші науковці з недовірою ставляться до теорії Гарвардських вчених і називають її маячнею. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції