Техас подав до суду на уряд США через глобальне потепління

Влада Техасу судиться з Вашингтоном через використання хибних наукових даних у постанові про шкоду парникових газів.

Глобальне потепління стане предметом судового розгляду за участю влади Техасу та федерального уряду США.

Адміністрація губернатора Ріка Перрі звинувачує Вашингтон у використанні хибних наукових даних і вимагає перегляду постанови про шкоду парникових газів для людини.

Мова йде про постанову Агентства з охорони навколишнього середовища про небезпеку, яка обіцяє призвести до нових обмежень викиду парникових газів в атмосферу, що неминуче позначиться на економіці Техасу: штат є лідером за кількостю нафтопереробних заводів, підприємств хімічної промисловості та вугільних електростанцій.

Активісти-екологи вже оголосили, що демарш адміністрації Перрі зроблений в інтересах промисловців, які спонсорують виборчу кампанію губернатора.

Тема глобального потепління в останні місяці є предметом активного обговорення у зв'язку з так званим "кліматгейтом" - скандалом, в ході якого кліматологів звинуватили в фальсифікації.

У лютому один з головних фігурантів "кліматгейта", британський учений Філ Джонс визнав, що останні півтора десятиліття статистично значного потепління не спостерігалося.

Як пише Houston Chronicle, позов влади Техасу поданий до федерального апеляційного суду у Вашингтоні, а кількома днями раніше з аналогічними позовами виступили кілька груп підприємців і консервативних активістів.

Читайте також:

У доповідь про глобальне потепління були включені помилкові дані

Комітет ООН з вивчення потепління займеться розслідуванням "кліматгейта"

Кліматологи пророкують планеті глобальне похолодання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: