"Технологія дива": створено систему безконтактного управління гаджетами

На виставці мобільних новинок у Барселоні німецька компанія представила мобільний телефон, який керується електрополем людини.

Німецька компанія iDent Technology на виставці Mobile World Congress 2010, яка проходить у Барселоні, представила нову систему управління гаджетами, засновану на реєстрації змін ближнього електричного поля під впливом тіла людини.

Робота з телефоном, продемонстрована iDent Technology, нагадує справжнє "диво". У мобільний вбудовано спеціальний мікрочіп, який сприймає коливання електричного поля навколо нього.

Тому, щоб відповісти на вхідний дзвінок, власникові потрібно буде лише узяти його в руку і трубка сама розпочне голосовий сеанс зв'язку. Якщо взяти в руку телефон в режимі очікування, то трубка здатна на інші дії, наприклад на перехід в режим SMS або відкриття записника. Коли користувач кладе телефон в кишеню або на стіл, то система закриває всі відкриті додатки і виходить в головне меню.

Крім того, чіп може вимірювати не тільки сам факт зміни електричного поля від тіла людини, але і реагувати на швидкість, з якорю це поле змінюється. На практиці це дозволить користувачеві запрограмувати мобільник на різні дії, орієнтуючись на різні рухи людини.

У компанії iDent заявили, що перші мобільні телефони з підтримкою нової технології можуть з'явитися на ринку вже в середині 2011 року. iDent вже отримала декілька пропозицій про ліцензування новинки. Найімовірніше, розробники застосовуватимуть нову технологію для навігації по телефонному меню, роботи з електронною поштою та інтернетом. У майбутньому сам мобільний пристрій постійно стежитиме за користувачем, щоб в потрібний момент надати йому необхідні функції.

Телефон від iDent став черговим кроком розвитку сенсорних технологій, бум яких зараз спостерігається в смартфонах. Наприклад, нещодавно компанія Synaptics представила повністю сенсорний "телефон майбутнього". Новинка обладнана не просто сенсорним дисплеєм, а й сенсорним корпусом. Керувати пристроєм можна за допомогою рухів, жестів, стискань і навіть переміщень в просторі – як завгодно.

Читайте також:

В Ізраїлі анонсували унікальний "однопальцевий" смартфон

Synaptics представила повністю сенсорний "телефон майбутнього"

Британці замінять лампочки на шпалери, які випромінюють світло

Комп'ютери переводять на голосове управління

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: