Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Темна шкіра й кучеряве волосся: учені виявили, якими були перші британці

Дослідники зауважують, що давні люди виглядали зовсім не так, як сучасники.

Перший сучасний британець мав темно-чорну шкіру. У Музеї історії природи зробили новий революційний аналіз 10 000-річних останків.

Про це пише Indedendent.

Найстаріший у країні скелет, відомий як Чеддер, був виявлений більше століття тому в печері в Сомерсеті.

чеддер мен
nhm.ac.uk
Попередня реконструкція людини з Чеддера

Вивчення його ДНК, а також реконструкція продемонстрували, що ця людина мала темніший колір обличчя, ніж раніше гадалося, а також блакитні очі і темне кучеряве волосся.

Учені зауважують, що давні люди виглядали не так, як сучасники.

Чеддер генетично належав до групи людей, відомих як "західні мисливці-збирачі", люди з Іспанії, Угорщини та Люксембургу періоду мезоліту.

Його предки мігрували в Європу з Близького Сходу після льодовикового періоду. Сьогодні близько 10 відсотків білих британців виходять з цієї групи.

ВідеоПерші британці мали темну шкіру і блакитні очі

Вчені Університетського коледжу Лондона і Музею природної історії дослідили найстаріший скелет, відомий як Чеддер, який був виявлений більше століття тому в печері в Сомерсеті. Вивчивши його ДНК, дійшли висновку, що перші британці мали темну шкіру, блакитні очі і темне кучеряве волосся.

Перші британці мали темну шкіру і блакитні очі

Нагадаємо, в червні минулого року у Марокко були знайдені найстаріший викопні останки Homo sapiens віком близько 300 тисяч років. Вони на 100 тисяч років старші раніше знайдених рештків людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції