Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Температура в Антарктиді встановила рекорд: зафіксовано +18,3 градуса

Такого не було останні 59 років.

В Антарктиді зафіксували новий температурний рекорд. Аргентинські вчені зафіксували +18,3 градуси. Такого не було останні 59 років, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Унаслідок потепління, в Антарктиці вже відколовся айсберг завбільшки в майже 10-поверховий будинок. 

Епічними кадрами поділилися британські науковці. Вони саме пропливали повз, коли побачили, як гігантська крижина пішла під воду. Висота кригоскелі - 40 метрів. Її маса, як підрахували експерти,може сягати кількох тисяч тонн. 

За допомогою спеціального робота вдалося встановити: айсберг відколовся через підвишення температури.

Відео Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури

Аргентинські вчені зафіксували в Антарктиді трохи більше +18 градусів. Такого не було останні 59 років, відколи вони ведуть спостереження. Унаслідок потепління в Антарктиці вже відколовся айсберг завбільшки в майже 10-поверховий будинок. Більше читайте тут 

Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури

Як повідомлялося раніше, океанічна вода поблизу Антарктиди містить сотні шматочків пластику в кожному літрі. Зразки води брали з різних глибин із найвіддаленіших куточків, де здавалося б, слідів людської діяльності взагалі не мало би бути. Британські та американські вчені розповідають: якщо неозброєним оком видно лише кілька частинок волокон та фрагментів пластику, то під мікроскопом їх сотні. Й очистити води Антарктиди від таких забруднень неможливо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції