Тепер без роботів: Росія здійснила перестикування корабля "Союз" із МКС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цього разу космічний корабель був пілотованим.

Російський космічний корабель "Союз  МС-13" здійснив успішне перестикування із Міжнародною космічною станцією після того, як напередодні цього не зміг зробити корабель "Союз МС-14" із роботом на борту.

Про це повідомляє пресслужба "Роскосмосу".

"Корабель "Союз МС-13" успішно перестикований зі службового модуля "Зірка" на малий дослідницький модуль "Пошук" російського сегмента МКС", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "Союз МС-14" здійснить другу спробу зістикуватися із МКС 27 серпня.

Нагадаємо, транспортний пілотований корабель "Союз МС-14" з роботом Fedor, який повинен був пристикуватися до Міжнародної космічної станції, провалив завдання. Стикування з МКС повинно було відбутися о 08:30 24 серпня, проте до цього часу корабель перебував за 100 метрів від станції.

Все мало відбуватися в автоматичному режимі, "Союз МС-14" наблизився до МКС, зробив обліт станції і став навпроти причального модуля, проте потім на трансляції було видно, що системі автоматичного стикування "Курс" не вдалося стабілізувати корабель і почати зближення зі станцією. Після цього корабель з дистанції 96 метрів почав відходити від станції, трансляція припинилася.

Відео Через недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

Поламав і намагався виправити шкоду клеєм. Російський брак мало не призвів до космічної катастрофи. Причиною витоку повітря на Міжнародній космічній станції назвали недбальство працівника російського конструкторського бюро. З'ясувалося - мікротріщина у космічному кораблі "Союз МС-09" виникла ще на Землі. Співробітник конструкторського бюро просто залив щілину клеєм, після чого корабель успішно пройшов тести на герметичність. 

Через недбальство працівника російського конструкторського бюро стався витік повітря на МКС

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції