На iPhone встановили програму захисту інформації від інших людей

iTrust запам'ятає, на якій саме частині екрана натискали під час відсутності власника, і повідомить цю інформацію господареві апарату.

За допомогою програми iTrust власники iPhone зможуть зберегти таємницю листування. Крім блокування доступу до особистих листів і записів, програма дозволяє господареві апарату дізнатися, яка саме інформація цікавила шукача.

Принцип роботи програми досить простий: вона робить скріншот головного меню iPhone і виставляє картинку в якості заставки. Таким чином створюється враження про повну працездатність апарата, однак відкрити список SMS-повідомлень, поштову програму або веб-браузер не вдасться - натискання пальцем на картинки не здобуде жодного ефекту. У той же час, iTrust запам'ятає, на якій саме частині екрана натискали під час відсутності власника, і повідомить цю інформацію господареві апарату. Програма коштує 99 центів і вже продається в магазині iTunes.

67% жінок періодично заглядають у мобільний телефон свого партнера, стверджує творець програми, компанія Jorgnson. Незважаючи на безліч захоплених відгуків, скептики стверджують, що людина, не з чуток знайома з iPhone, легко обійде захист iTrust.

Читайте також:

У США представили технологію передачі результатів УЗД на iPhone

Google офіційно представив конкурента iPhone

Найдорожчим телефоном у світі став золотий iPhone

Смартфон врятував ведучу ВВС від ганьби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: