Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо акумулятор все ще працює, "Стармен" прослухав пісню Девіда Бові "Space Oddity" 151 777 разів.

Червоний спорткар Ілона Маска Tesla Roadster зі "Старменом" на борту здійснив перший орбітальний політ навколо Сонця. Про це свідчать дані Where is Roadster – спеціального сайту, який відстежує політ авто від моменту запуску в космос.

Щоб облетіти Сонце по еліптичній орбіті, "Теслі" знадобилося 557 днів. Тобто, авто Маска перебуває в космосі вже півтори роки. Від моменту запуску червоний спорткар подолав понад 1,2 млрд кілометрів. 

Наразі побачити "Стармена" з Землі неможливо, оскільки наша планета перебуває на протилежному боці Сонця. Найближча дата, коли це стане можливо, – не раніше 5 листопада 2020 року.

Очікується, що 7 жовтня 2020 року спорткар пролетить відносно близько до Марсу – на відстані всього 7,5 млн км. Після цього "Стармену" може бути трохи самотньо, до Землі він наблизиться 2047-го року.

Якщо акумулятор все ще працює, "Стармен" прослухав пісню Девіда Бові "Space Oddity" 151 777 разів від моменту запуску і – 204 513 разів трек Life on Mars, але в інше вухо.

Нагадаємо, 6 лютого 2018 року компанія Ілона Маска SpaceX вперше запустила в космос надважку ракету Falcon Heavy з червоною Tesla Roadster на борту. Вона належить самому Маску. Планувалося, що Tesla одразу буде доставлена на геліоцентричну орбіту між Марсом і Землею. Однак електрокар вирушив далі – до поясу астероїдів. 

Фотогалерея Історичний запуск Falcon Heavy: з'явилися фото злету найважчої ракети у світі (27 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції