Tesla на автопілоті збила російського робота на виставці - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами розробників, робот отримав серйозні пошкодження.

Автомобіль Tesla на автопілоті збив російського робота Promobot.

Відео події опубліковано на YouTube-каналі компанії, - пише Лента.ру.

Під час аварії всередині автомобіля знаходився пасажир. Як повідомляє видання Daily Mail, Джордж Кальдера хотів випробувати безпілотний режим Tesla і вибрав для цього безлюдну вулицю.

За словами розробників, робот отримав серйозні пошкодження.

Він не зможе взяти участь у виставці і, швидше за все, не підлягає відновленню.

ВідеоАмериканські вчені представили нового робота-амфібію

Робот може не лише плавати чи повзати по землі, а й навіть ковзати по кризі. Зовні Валекс дуже схожий на морську істоту - має два гумові плавці, які здатні змінювати швидкість та кут руху. Й саме це дозволяє йому миттєво адаптувався до будь-яких умов та утримуватися на будь-якій поверхні. 

Американські вчені представили нового робота-амфібію

Promobot виконує функції консультанта. Він здатний зустріти клієнтів, розповісти їм про товари та послуги і проводити в потрібне місце. Вартість Promobot V. 4 починається від 1,2 мільйона рублів.

ВідеоНа форумі у Росії аніматора видали за "найсучаснішого робота"

Фейк по-російськи. На форумі у Ярославлі, що проводили під патронатом Путіна, представили "найсучаснішого робота". Пропагандистське телебачення одразу ж у новинах показали це як супердосягнення російських науковців. Користувачам соцмереж вдалося брехню розвінчати. Виявляється, за робота видали аніматора. Викрило фото, де з-під костюму видно шию чоловіка. 

На форумі у Росії аніматора видали за "найсучаснішого робота"

Нагадаємо, що раніше російський телеканал "Росія 24" показав "сучасного робота" Бориса на форумі президента Російської Федерації Володимира Путіна. Користувачі помітили, що це чоловік у костюмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції