Toshiba представила перші 3D-телевізори, які не потребують окулярів

У Японії в грудні цього року у продаж надійдуть перші у світі 3D-телевізори, для перегляду яких не потрібні спеціальні окуляри - серії 3D Regza GL1.

Компанія Toshiba 4 жовтня представила перші у світі 3D-телевізори для споживчого ринку, для перегляду стереоскопічного зображення на яких не потрібні спеціальні окуляри.

Нові панелі увійшли до серії 3D Regza GL1: на сьогодні вона представлена моделями 12GL1 і 20GL1 з діагоналлю 12 і 20 дюймів відповідно.

Роздільна здатність першої становить 466×350 пікселів; контрастність - 500:1. 20-дюймовий телевізор має роздільну здатність 1280×720 пікселів і контрастність 550:1. На жаль, про підтримку формату Full HD мова поки не йде.

У телевізорах на базі початкового кадру в режимі реального часу формується дев'ять зображень, завдяки чому створюється стереоскопічний ефект. Як вже зазначалося, переглядати 3D-контент можна неозброєним оком, при цьому рекомендована відстань до екрана становить 90 см для старшої моделі 3D Regza GL1 і 65 см - для молодшої.

У Японії нові панелі надійдуть в продаж у грудні. 12-дюймова версія обійдеться приблизно в 1440 доларів, 20-дюймова – 2880 доларів. Коли телевізори з'являться на міжнародних ринках, не повідомляється.

Додамо, що, на думку багатьох аналітиків та оглядачів, основним стримуючим фактором експансії 3D-телебачення стануть саме незручності, пов'язані із застосуванням спеціальних окулярів.

Читайте також:

Створено тривимірне зображення, до якого можна доторкнутися

Порнофільми зніматимуть у 3D

Японці розробили 3D дисплеї, для яких не потрібні спеціальні окуляри

Мрії олігархів: рейтинг найдорожчих у світі гаджетів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: