Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мобільний офіс чи доставка піци: Toyota показала першу безпілотну платформу на колесах

Нові авто розроблялися у тісній співпраці з компаніями Pizza Hut, Amazon, Mazda, Uber, що увійшли до альянсу e-Palette Alliance.

Toyota запустила новий автономний концепт-кар. Він буде пересуватись самостійно та використовуватись як таксі, для доставки товарів та вантажів та будь-яких інших перевезень, передає TechCrunch.

Авто нагадує невеликий шатл та складається з модулів, тому його конструкцію можна змінювати.  Машини можуть мати різну довжину та ширину, які залежать від призначення авто. Так, наприклад, великі можна використовувати для перевезення пасажирів, а маленькі - для доставки піци.

Також внутрішня частина концепт-кару не має постійних стінок чи колон, тому ще один потенційний спосіб його використання – пересувний готельний номер.

Авто має вбудований прикладний програмний інтерфейс (API), завдяки якому воно може отримувати показники датчиків та внутрішніх систем та оновлюватись на льоту. Це дозволяє йому реагувати на зміни в поведінці та потребах пасажирів у дорозі та відповідати індивідуальним вимогам будь-якого комерційного користувача.

Як повідомляється, автомобіль почнуть тестувати на початку 2020 року та хочуть використовувати вже під час літніх Олімпійських ігор у Токіо в 2020 році.

Створення цього багатозадачного концепт-кару є частиною стратегії перетворення "Toyota" на  повнофункціональну "мобільну компанію". Президент компанії Акіо Тойода заявив, що тепер вони бачать себе в конкуренції з Apple, Google та Facebook.

Автомобіль анонсували разом з такими партнерами, як Pizza Hut, Amazon, Uber та Didi. 

Нагадаємо, що Ілон Маск розповів, що буде з землянами через 20 років. На його думку, уряд має ретельно контролювати штучний інтелект та задуматись про сенс людського життя у світі, де всю роботу за людей виконуватимуть роботи. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції