Третина українців користується Інтернетом

За офіційними даними, Інтернетом користуються понад 15 мільйонів українців, причому кожен в середньому витрачає для цього 83 гривні на місяць.

Чисельність Інтернет-аудиторії в Україні станом на 1 січня 2010 року становила понад 15,3 мільйонів унікальних користувачів.

Це - третина населення України, повідомляє прес-служба Державної адміністрації зв'язку.

Крім того, станом на 1 січня налічувалось 2,1 мільйонів абонентів широкосмугового доступу, або 11,5% загальної кількості сімей в Україні.

18,7% українських сімей є абонентами кабельного телебачення (понад 3,4 млн абонентів)

Середня українська сім'я витратила на послуги зв'язку в середньому на рік близько 990 гривень або 83 гривень на місяць, з них половина - витрати на рухомий (мобільний зв'язок), чверть - фіксований телефонний зв'язок, 10% - послуги з передачі даних та надання доступу до мережі Інтернет і менше 3% - послуги поштового зв'язку.

Як відомо, у квітні минулого року компанія InMind провела національне дослідження аудиторії українського Інтернету, здатне змінити ринок Інтернет-реклами. За даними дослідження, в Україні 8 млн постійних користувачів Інтернету. Найбільш активними є мешканці найбільших міст, молодь, люди з високим прибутком. В результаті дослідження було отримано профіль Інтернет-користувачів, дані про їх частку серед різних груп населення України, а також були визначені найбільш впізнаванні і відвідувані Інтернет-ресурси.

Читайте також:

В Україні нарахували 8 млн постійних Інтернет-користувачів

Українці підсіли на цифрові наркотики

Google розповів, що шукають українців в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: