Тривалий сон збільшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера

Вчені, щоправда, не вияснили: чи то хворіють від того, що довго сплять, чи сплять довго, бо починають хворіти або мають задатки до хвороби.

У людей, які сплять більше восьми годин на добу, ризик розвитку хвороби Альцгеймера в старості більш ніж в два рази вище, ніж у тих, хто менше часу проводить в ліжку.

Дослідники університетської клініки в Мадриді протягом трьох років спостерігали за 3 286 добровольцями у віці від 65 років і старше. Кожному з учасників експерименту на початку дослідження були поставлені питання, що стосуються здоров'я і способу життя. І, зокрема, про те, скільки годин в добу вони сплять і чи відпочивають після обіду.

Протягом трьох років добровольці пройшли 140 тестів, що дозволяють діагностувати хворобу Альцгеймера на ранній стадії. Одержані результати показали, що у тих, хто спить більше 8 годин в добу, в два рази частіше розвивається старече недоумство. Результати дослідження були опубліковані в Європейському журналі по неврології.

Коментуючи результати дослідження, вчені визнають, що їм не вдалося встановити, чи є тривалий сон – однією з ознак хвороби, що розвивається, або навпаки – звичка проводити дуже багато часу в ліжку провокує захворювання.

Читайте також:

Інтернет навчить людей висипатися

Американські лікарі укомплектували кардіостимулятор модулем Wi-Fi

Людський мозок починає старіти в 27 років

Кава може викликати галюцинації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: