Троє космонавтів МКС не змогли відлетіти на Землю

Провести розстикування "Союзу" і МКС вчасно не вдалося через помилкове спрацьовування датчика герметичності.

Відстикування пілотованого космічного корабля "Союз ТМА-18" з трьома космонавтами на борту від Міжнародної космічної станції, яке планувалося на ранок 24 вересня, відкладено з технічних причин.

Космонавтам, які перебувають на борту "Союзу", було дано команду відчинити люки і зайти назад на станцію, 24 вересня, як планувалося раніше, відстикування не буде.

Незабаром бортінженер МКС Федір Юрчихін, який перебував на борту станції біля закритого вхідного люка на корабель "Союз ТМА-18", виявив під кожухом механізму приводу стикувального вузла шестерню, яка злетіла, - можливо, саме ця деталь перешкодила штатному відстикуванню космічного корабля.

Космонавтові вдалося сфотографувати шестерню з двома зламаними зубами, під час телесеансу зв'язку він показав фотографію фахівцям. Однак пізніше стало відомо, що провести розстикування "Союзу" і МКС вчасно не вдалося через помилкове спрацьовування датчика герметичності. Чи має до цього відношення поламана деталь, з'ясовується.

"Союз ТМА-18" повинен доставити на Землю космонавтів Олександра Скворцова, Михайла Корнієнка і Трейсі Колдвелл-Дайсон. Після їхнього відльоту на МКС продовжить працювати екіпаж у складі росіянина Федора Юрчихіна, а також американців Дагласа Вілока і Шеннон Вокер. Очікується, що космонавти прибудуть на Землю 25 вересня.

Читайте також:

Путін запросив українців випробовувати космічні кораблі

Космічний корабель "Союз" успішно приземлився в Казахстані

"Прогрес" не зміг зістикуватися з МКС і пролетів повз станцію

На МКС відмовив російський кисневий генератор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: