Турецькі хакери проникли в Пентагон

Стало відомого про вторгнення хакерів до військових серверів США: вони розмістили на ресурсах антиамериканські гасла.

Хакери обійшли захист і вторглися принаймні на два сервери, що містять закриту інформацію Армії США.

Як повідомляє видання InformationWeek з посиланням на свої джерела в Пентагоні, зламані сервери належали армійській базі Макалістер, що відповідає за постачання військових у штаті Оклахома, а також армійському інженерному трансатлантичному центру в Меріленді.

В момент атаки зловмисники перебували на території Туреччини. Міністерство оборони за підтримки інших відомств вивчає факт злому, проте жодної інформації не оприлюднює.

За внутрішніми даними, в першому випадку несанкціонований доступ мав місце 26 січня 2009 року. Тоді хакери отримали копії баз даних військових, а внутрішній портал військових був замінений посиланням на один з сайтів екологічних організацій.

У другому випадку злом взагалі зафіксований 19 вересня 2007 року. Тоді хакери також дістали закриті дані і розмістили у внутрішніх ресурсах військових антиамериканські гасла, одночасно поставивши редирект всіх запитів на сайт www.mosted.net.

Видання не повідомляє, чи вдалося викрасти турецьким хакерам які-небудь дані, що стосуються чинних військових операцій. Проте негласно армійські чиновники в інтерв'ю виданню повідомили, що як в першому, так і в другому випадку була використана техніка SQL-ін'єкцій, які дозволяють отримати розширені привілеї у базах даних. Всі зламані ресурси працювали під управлінням Microsoft SQL Server.

Нагадаємо, наприкінці тижня стало відомо, що Пентагон створює програму наступальних кібервоєн. Міністерство оборони США мобілізує кібер-війська для ведення наступальної та оборонної комп'ютерної війни. Головна мета ініціативи - забезпечити ефективний захист комп'ютерних мереж Пентагону від "хакерів, в першу чергу з таких країн, як Китай і Росія".

Читайте також:

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Спецслужби США й Британії оголосили війну банді українських хакерів

Хакери замінили музичні кліпи на YouTube на порнографію

Хакери Росії та Китаю контролювали енергосистеми США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: