Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тверезий січень" покращить здоров’я на весь рік та допоможе схуднути – британські вчені

У дослідженні взяли участь 3000 людей.

Дослідники з університету Сассекса з’ясували, що відмова від алкоголю протягом "тверезого січня" дає більше енергії, допомагає скинути вагу та покращити стан шкіри. Більше того, багато учасників дослідження надалі протягом року скоротили вживання спиртних напоїв.

У дослідженні взяли участь близько трьох тисяч осіб і протягом року учасники відзначили, що кількість днів на тиждень, коли вони вживають алкоголь, скоротилась з 4.3 до 3.3. Також зменшилась кількість напоїв, які вони вживають за один раз, пише The Insider.

"Проста відмова від алкоголю протягом місяця допомагає людям менше вживати протягом тривалого терміну: до серпня учасники дослідження повідомляли, що в них з’явився додатковий "сухий" день на тиждень. Дев’ять з десяти учасників зазначили, що заощадили гроші, семеро з десяти запевнили, що стали краще спати, і троє з п’яти – схуднули", - розповів дослідник Річард де Віссер.

"Цікаво, що подібні зміни у вживанні алкоголю відбулись і в людей, які не витримали весь січень. Вони також стали менше вживати. Це показує, що навіть спроба втриматись від чарки протягом місяця має свої позитивні наслідки", - додає вчений.

88% учасників протягом місяця зекономили гроші, 70% – стали почуватися краще, у 71% покращився сон, 67% відзначили прилив енергії, 58% стали краще скидати вагу, у 57% покращилася концентрація уваги і у 54% покращився стан шкіри.

Як відомо, новорічні свята можуть зіпсувати отруєння, травми та загострення хронічних хвороб. Про те, як безпечно провести святкові вихідні, дивіться у сюжеті ТСН:

ВідеоНебезпечні святкування: як відсвяткувати Новий рік та не стати пацієнтом лікарні

Загострення хронічних хвороб, отруєння, травми та обмороження. Це основні причини зіпсованих новорічних святкувань. Лікарі наводять страшну статистику. 1 січня мають на 15 відсотків викликів більше, ніж зазвичай. А все тому, що під час розпалу веселощів люди часто забувають про безпеку. 

Небезпечні святкування: як відсвяткувати Новий рік та не стати пацієнтом лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції