Творець Facebook пообіцяв запустити "щось неймовірне"

Марк Цукерберг може оголосити про випуск довгоочікуваної програми Facebook для Apple iPad, або готує до анонсу власний фотосервіс.

Засновник і генеральний директор Facebook Марк Цукерберг пообіцяв запустити "щось неймовірне" вже наступного тижня.

За словами творця провідної соціальної мережі, новий проект розроблявся в інженерному центрі Facebook в Сіетлі. Якоїсь конкретної інформації про нові функції або сервіс Цукерберг не надав.

Офіс Facebook в Сіетлі, який зараз нараховує близько 40 співробітників, був відкритий у березні цього року. Саме тут була розроблена нова версія мобільного сайту соцмережі (m.facebook.com).

У зв'язку з цим з'явилися припущення, що Цукерберг може оголосити про випуск довгоочікуваної програми Facebook для Apple iPad.

Раніше цього тижня з'явилися чутки, що програма для планшета розроблялася протягом року, а в середині червня перебувала на останній стадії тестування. За іншою версією, Facebook готує до анонсу власний фотосервіс для смартфона iPhone. Потенційний конкурент Instagram і Path може отримати назву WithPeople або Hovertown.

Як варіант, Цукерберг може представити платформу на базі HTML5 для доступу до соцмережі через веб-інтерфейс, а не спеціальний додаток для конкретної мобільної ОС. Вона дозволить створювати крос-платформні онлайн-додатки, що працюють на всіх популярних операційних системах, зокрема iOS і Android.

Після запуску Google власної соціальної мережі - Google +, яка отримала хороші відгуки експертів, Facebook потрібно терміново привернути увагу медіа та користувачів якимись інноваційними нововведеннями.

Читайте також:

Google запустив власну соціальну мережу з відеочатом

У Facebook з'явилася вірусна кнопка "Мені не подобається"

Стів Балмер пообіцяв змінити Windows так, що її буде не впізнати

Користувачі Facebook зможуть телефонувати через новий QIP

Марк Цукерберг пообіцяв запустити "щось неймовірне" вже наступного тижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: