Творець World of Tanks потрапив у рейтинг мільярдерів Bloomberg

Вартість компанії Wargaming становить 1,5 мільярда доларів.

Статки творця популярної іграшки World of Tanks Віктора Кислого перевищили 1 мільярд доларів. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власний рейтинг Bloomberg Billionaires Index.

Загальна вартість компанії Wargaming, за оцінкою агентства, становить 1,5 мільярда доларів. Водночас Кислий дані Bloomberg коментувати відмовився, запевнивши, що ніколи не намагався рахувати власні гроші, а спосіб життя веде "дуже скромний".

При цьому він зазначив, що компанія, в ігрових проектах якої зареєстровано більше 100 мільйонів осіб, не має наміру зупинятися на досягнутому. Кислий наголосив, що планує створити конвеєр з виробництва якісних ігор".

"Наша компанія має намір освоювати всі великі ринки. Якщо з'явиться мільярд мікрохвильовок з джойстиками, на яких можна буде грати в іграшки, ми створимо програми і для них", - сказав він.

World of Tanks - мультикористувацька гра від компанії Wargaming, заснованої білоруським бізнесменом Віктором Кислим в 1998 році. Штат компанії Wargaming зараз включає в себе більше чотирьох тисяч співробітників, а офіси розташовані в 10 країнах світу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: