Twitch використала канал відомого геймера Ninja для рекомендації онлайн-порно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Геймер вибачився перед своїми підписниками, що їм довелося спостерігати такий контент.

На каналі найпопулярнішого в Twitch геймера Ninja (справжнє ім'я Тайлер Блевінс – ред.), стримінгова платформа включила рекомендації каналів з онлайн-трансляцією порно, пише Engadget.

Першого серпня Ninja залишив Twitch. Він уклав договір зі схожою платформою – Mixer, яка належить компанії Microsoft. Його акаунт на Twitch перейшов в автономний режим і на домашній сторінці відображалися старі відео з його іграми.

До переходу Ninja в Mixer, на його канал були підписані понад 14 млн осіб, багато хто з них залишаються підписані й зараз. У неділю, 11 серпня, користувачі помітили, що зі сторінки Ninja зникли старі відео, але з'явилися рекомендації порно-стримів.

Сам Ninja записав відеозвернення до Twitch і виклав його в твітер. Він, зокрема, вибачився перед своїми підписниками, що їм довелося спостерігати такий контент. Деякий час по тому Twitch повернула звичайний вигляд автономної сторінки геймера.

До першого серпня Ninja був блогером із найбільшою кількістю підписників на Twitch  понад 14 мільйонів. Справжнє ім’я геймера – Тайлер Блевінс, він американець і йому 28 років. На стримах Ninja заробив мільйони (його місячний прибуток – 500 тисяч доларів). Найчастіше він грав у Fortnite. 

1 серпня Ninja опублікував у Twitter відео, на якому розповів, що йде з Twitch і тепер буде стримити на Mixer, яка належить компанії Microsoft. Першу трансляцію Ninja на Mixer дивилось понад 90 тисяч людей. Mixer на п’ять років молодша за Twitch і в рази менш популярна. Блевінс не розповідає, скільки йому заплатили за перехід.

Залиште свій коментар

Вибір редакції