Twitter створив сервіс для кумедної обробки фото та навчив їм користуватись

Обіцяють, що стікери стануть доступними для користування впродовж кількох тижнів.

Twitter розробив новинку, яка допоможе урізноманітнити та покепкувати над фотографіями, які користувачі розміщують у мікроблозі.

"Ми раді представити вам #Stickers (стікери) – новий веселий спосіб додати креативності вашим фото та показати всьому світові на Twitter", - йдеться у повідомленні.

Обіцяють випустити велику бібліотеку різноманітних стікерів у вигляді емоджі (позначки настрою у вигляді круглого обличчя) та аксесуарів. Стікери можна буде розміщувати на будь-якій частині фото, змінювати їхній розмір за бажанням та використовувати кілька стікерів одразу на одному фото.

Крім того, кожний стікер додаватиме до розміщеної у Мережі фотографії відповідний хештег: тобто, якщо користувач розмістив стікер "окуляри" на фото, то до допису додається хештег #окуляри. Таким чином можна не тільки зробити зображення більш веселим, але й подивитись, як такий самий стікер використали інші користувачі Twitter.

Можливість додавати стікери з'явиться впродовж кількох тижнів для користувачів мобільних приладів на iOS та Android. На сайті Twitter.com стікери будуть доступні для перегляду та клікабельні. На офіційному аккаунті мікроблогу розмістили інструкцію по використанню новинки:

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: