У 2010 році спаму побільшає на 40%

Між потраплянням електронної адреси в базу спамерських розсилок і отриманням першого листа зі спамом всього 2,5 тижня.

Інтернет-спамери щодня розсилають близько 100 млн послань. Фахівці прогнозують погіршення ситуації.

За прогнозом Cisco, виробника обладнання для комп'ютерних мереж, у 2010 році кількість листів зі спамом зросте на 30-40% порівняно з рівнем минулого року. Такий прогноз можна назвати навіть досить скромним - якщо взяти до уваги темпи розвитку світової спам-індустрії.

Починаючи з 2004 року кількість спам-ботів щороку збільшується вчетверо. Наразі рекламні розсилки здійснюють близько 400 тис. ботів. Найбільша мережа ботів Rustock, яка на початку 2009 року "контролювала" близько 10% всього обсягу розсилок, до грудня збільшила цей показник до 18%.

У 2008 році учасники Facebook практично не знали про те, що таке фішинг. У 2009 році соціальна мережа вийшла на друге місце в світі за кількістю захоплених зловмисниками логінів і паролів.

У звіті, опублікованому Project Honey Pot - групою з боротьби з інтернет-шахрайством, - йдеться, що між потраплянням електронної адреси в базу спамерських розсилок і отриманням першого листа зі спамом зазвичай проходить 2,5 тижня. На таку адресу зазвичай приходить близько 850 рекламних повідомлень.

За даними Лабораторії Касперського, спамом є більше 80% електронної пошти.

Нагадаємо, у звіті компанії Symantec говориться, що середня частка спаму в світовому поштовому трафіку в 2009 році склала 87,4%.

Читайте також:

Microsoft: понад 97% інтернет-повідомлень – це спам

Хакери експлуатують День закоханих, аби розіслати віруси

Кількість комп'ютерного спама росте

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: