У 2045 році люди стануть безсмертними

Вчені вивели теорію, згідно з якою людина в 2045 році зможе бути безсмертною. Вони схиляються до того, що людина зможе переселятися в "тіло" роботів і жити вічно.

Видання Time в своїй публікації навело низку прикладів вчених, котрі свідчать про те, що до 2045 року людина зуміє бути безсмертною.

"Комп'ютери стають все більше швидкодіючими. Мало того, їх швидкодія наростає в прискореному темпі. Рано чи пізно їхні можливості наблизяться до можливостей людського розуму.", - зазначає видання.

Передбачити поведінку надрозумних інтелектів неможливо — для цього треба бути не дурнішим за них самих. Але гіпотез предостатньо: може, ми схрестимося з ними — перетворимося на надрозумних кіборгів, комп'ютери стануть продовженням наших інтелектуальних здібностей, так як літаки й автомобілі збільшують наші фізичні можливості.

Можливо, штучний інтелект допоможе нам знайти ліки від старості і продовжити життя до нескінченності. Можливо , ми скопіюємо нашу свідомість у комп'ютери й будемо вічно жити всередині них як комп'ютерні програми. А може, комп'ютери ополчаться на людство і нас знищать, пише Time.

На думку вчених, до 2029-го року комп'ютери наблизяться за інтелектуальним рівнем до людини. Як вважає вчений, у 2045 році відбудеться сингулярність: обсяг штучного інтелекту в один мільярд разів перевищить обсяг людського інтелекту сьогодні.

Всі ці теорії співпадають у тому, що людство перетвориться до невпізнання. У цієї метаморфози є назва — сингулярність. Сингулярність здається сюжетом з наукової фантастики, але фантастична не більше, ніж прогноз погоди: "це серйозна гіпотеза про майбутнє життя на Землі, підкреслюють вчені.

Три роки тому за участю компанії Google був створений Університет сингулярності, де аспіранти й менеджери можуть прослухати міждисциплінарні курси. Якщо сингулярність дійсно відбудеться, вона стане найважливішою подією в історії людства після появи мови.

Зазначимо, нейрофізіолог Генрі Маркрем з 2005 року намагається створити віртуальну копію мозку ссавця. На цю мить йому вдалося продублювати так звану неокортикальну колонку мозку щура, що складається приблизно з 10 тис. нейронів. Маркрем стверджує, що через 10 років змусить працювати цілий віртуальний мозок людини.

У майбутньому, яке описують вчені, біо- та нанотехнології дадуть людству можливість на молекулярному рівні змінювати свої тіла й навколишній світ, як заманеться, зазначає журнал.Людський геном зробиться просто однією з комп'ютерних програм, що підлягають тестуванню та оптимізації, а при необхідності — переробці. Люди будуть вмирати, лише якщо самі того захочуть.На думку вчених, люди зможуть вселитися в тіла безсмертних роботів і вирушити на край всесвіту.

Читайте також:

Вчені винайшли лазер, який безпомилково розпізнає рак шкіри

Вчені знайшли спосіб повернути лисим пишну шевелюру

Російські вчені вперше створили "штучну печінку"

Вчені придумали Інтернет для роботів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: