Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Бермудському трикутнику знайшли загадкове підводне місто (фото, відео)

На дні моря були виявлені чотири піраміди, сфінкс і кілька монолітних будівель.

Канадські вчені виявили підводне місто в Бермудському трикутнику – вони начебто розгледіли на знімках дна океану чотири піраміди, одна з яких зроблена зі скла.

Архітектура нагадала канадцям культуру стародавньої латиноамериканської "просунутої", за їхнім визначенням, цивілізації Теотіуакан докласичного періоду історії Центральної Америки і Карибського басейну.

Команда вчених під керівництвом Пола Вайнцвейга і Поліни Залітцкі досліджували морське дно за допомогою робота, який "побачив" руїни міста на дні моря в 700 метрах на північ від східного берега Куби, повідомляє Prensa Latina.

На кадрах, які отримали дослідники, видно не тільки піраміди, але також сфінкса і кілька монолітних будівель, а на стінах будинків видно вигравірувані написи, пише Peru Punto.com.

"Це дивовижно те, що ми бачимо на зображеннях гідролокатора: нескінченні білі рівнини піску, а в середині цього прекрасного пляжу чітко видно архітектуру штучних конструкцій", - описує отримані кадри Поліна Залітцкі.

Підводне місто у Бермудському трикутнику
Prensa Latina
На кадрах, які отримали дослідники, видно не тільки піраміди, але також сфінкса і кілька монолітних будівель
"Ми не знаємо, що це таке, але ми не вважаємо, що природа здатна виробляти споруди із симетричною архітектурою", - говорять канадські дослідники.

Вони також висунули гіпотезу, чому про місто довгий час не було нічого відомо. Пол Вайнцвейг і його дружина Поліна Залітцкі вважають, що американці відкрили підводне місто ще в 1960-і роки, під час карибської кризи, але після цього нібито закрили об'єкт для огляду, взявши знахідку під свій контроль.

Місто на дні моря канадці знайшли не відразу. На початку 2000-х фірма Вайнцверга і Залітцкі виконувала для кубинського уряду замовлення з картографічного опису океанського дна.

Під час цієї роботи подружня пара і виявила дивні утворення на дні моря, які здалися їм штучними спорудами. Тоді Вайнцберг і його дружина почали шукати наукове пояснення знайдених руїн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції