У Британії довели, що Бог не створював світ

Сучасна фізика не залишає місця для Бога у процесі створення Всесвіту. Він створив себе сам, використовуючи фізичні закони - вважає британський науковець.

Існуючий Всесвіт "сам створив себе з нічого" завдяки закону гравітації, і Бог їй для цього був не потрібен.

До такого висновку дійшов відомий британський астрофізик і теоретик Стівен Хокінг.

Новий і багато в чому несподіваний погляд вченого на появу світу міститься в його книзі "Великий Проект", яка вийде наступного тижня у Великобританії. Витяги з неї публікує лондонська преса.

За його словами, сучасна фізика "не залишає місця для Бога" у процесі створення Всесвіту. Він, на думку вченого, створив себе сам, використовуючи фізичні закони.

Тим самим він відмовився від виведення свого видатного попередника Ісаака Ньютона, згідно з яким світ не міг самостійно виникнути з первинного хаосу лише в силу одних фізичних законів. Для цього, на думку Ньютона, була необхідна вища сила - Творець.

Хокінг зізнався, що ідея про саморозвиток Всесвіту прийшла до нього в 1992 році, коли була виявлена схожа з нашою Сонячною системою нова планетарна система.

"Я зрозумів, що ми не є унікальним явищем в космосі", - пише вчений.

Він вважає, що великий вибух, який призвів до появи відомого науці сучасного світу, не вимагає божественної руки. "Він є наслідком неминучих фізичних законів", - стверджує Хокінг.

Одночасно 68-річний британський астрофізик заявив, що сучасна наука знаходиться напередодні революції, коли буде створена єдина теорія, яка пояснює всі фундаментальні основи фізичного світу та буття.

При цьому, на думку Хокінга, відкриття буде зроблено в рамках М-теорії, яка припускає наявність паралельних світів і численних фізичних сил, невідомих ще сучасній науці.

Читайте також:

Вчений розкритикував Бога за надто довгий шлях створення Всесвіту

Вчені розповіли про існування Раю

Ірландці вимагають права лаяти Бога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: