Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Британії створили найбільший у світі суперкомп'ютер, що імітує людський мозок

Комп'ютер запустили в Манчестерському університеті.

В Манчестерському університеті запустили найбільший у світі нейроморфний суперкомп'ютер, який працює за принципом роботи людського мозку і оснащений процесором з одним мільйоном ядер.

Про це повідомляє сайт Манчестеского університету.

Науковцям знадобилося 20 років на розробку концепції суперкомп'ютера, ще 10 років - на складання пристрою. Всього було витрачено 15 мільйонів фунтів стерлінгів. Проект спочатку фінансувала Engineering and Physical Sciences Research Council (EPSRC), а тепер його також підтримує європейський проект Human Brain Project (HBP). С

"Мільйонна процесорна архітектура Spiking Neural Network Architecture або SpiNNaker здатна виконувати понад 200 мільйонів мільйонів дій на секунду, причому кожен з її чипів має 100 мільйонів рухомих частин", - розповіли в університеті.

Також там додали, що цей суперкомп'ютер потрібен нейробіологам. Адже тепер вони можуть використовувати SpiNNaker для розгадки деяких секретів роботи людського мозку шляхом проведення безпрецедентних великомасштабних симуляцій. 

Нагадаємо, раніше в Імперському коледжі у Лондоні анонсували нововведення, згідно з яким незабаром лекції студентам читатимуть голограми викладачів.

ВідеоБританські вчені навчили псів виявляти малярію

Ця смертельно небезпечна хвороба передається людям під час укусу комарів. Утім, людина може не захворіти, а просто переносити збудників захворювання. Вирізняти такі випадки і натренували собак британські дослідники. Лише два роки тому на малярію захворіло 216 мільйонів людей, 445 тисяч з них загинуло.

Британські вчені навчили псів виявляти малярію

Залиште свій коментар

Вибір редакції