У додатку для відеоконференцій Zoom стався масштабний витік даних користувачів

У додатку для відеоконференцій Zoom стався масштабний витік даних користувачів

Від програми відмовились у Space Х та NASA

Компанія Space Х заборонила своїм працівникам користуватись для відеоконференцій електронним додатком "Zoom", через його ненадійність  для інформаційної безпеки, йдеться у новинах "Спецкор" на 2+2.

Електронного листа всім співробітникам ще 28-го березня особисто розіслав керівник Space Х Ілон Маск. У документі він наполегливо радить колегам припинити використання додатку. Водночас, працівникам рекомендують й надалі працювати з електронною поштою та мобільним зв'язком. Від "Zoom" відмовилися й у NASA.

Через суворі обмеження на великі зібрання, додаток "Zoom" блискавично набув популярності і у корпорацій, і у приватних користувачів. У березні він став рекордсменом за кількістю скачувань в інтернет-магазині app-store. Відеоплатформою нині дуже активно користуються по всьому світу й Україна - не виняток. Але напередодні, 1 квітня, в компанії стався гігантський витік персональних даних користувачів. Жодних офіційних пояснень ні від "Zoom", ні засновника компанії Еріка Юаня не пролунало.

Нагадаємо, посольство України в США звернулося до винахідника та бізнесмена Ілона Маска із проханням допомогти Україні у боротьбі з новою коронавірусної інфекцією. Раніше Маск написав у своєму Twitter, що його компанія має додаткові схвалені у США апарати для штучної вентиляції легень.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів