У Facebook повідомили про витік фото близько 7 мільйонів користувачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фото стали доступними розробникам сторонніх програм.

Керівництво компанії Facebook зізналося, що особисті світлини  6,8 млн користувачів, які раніше були приховані налаштуваннями приватності або неопубліковані могли потрапити до сторонніх рук.

Про це у своєму блозі заявив технічний директор компанії Томер Бару.

Як з'ясувалося, витік фото спричинив баг в АРІ соціальної мережі. Тому світлини стали доступні розробникам сторонніх програм. 

Помилка дала можливість розробникам сторонніх додатків отримати доступ до фотографій користувачів, зокрема до завантажених в Facebook, але не опублікованих, а також до зображень у Facebook Marketplace і Stories.

У компанії вважають, що доступ до фото могли отримати до 1,5 тис. додатків від 876 розробників, але переконують, що все вже виправлено.

"Ми виправили цю помилку, але через неї деякі сторонні додатки могли отримати доступ до розширеної колекції фотографій протягом 12 днів з 13 по 25 вересня 2018 року", - написав Томер Бару.

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

10 квітня Марк Цукерберг виступив перед судовим та економічним комітетами Сенату США. Він, зокрема, заявив, що Facebook не повідомив 87 мільйонів своїх користувачам про витік даних в 2015 році, тому що в компанії вважали, що проблема вирішена. 

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції