У Facebook та Instagram повідомили про відновлення роботи після масштабного збою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там запевняють у 100% відновленні.

У соцмережах Facebook та Instagram повідомили про стовідсоткове відновлення роботи після масштабного збою.

Про це вони написали на своїх сторінках у Twitter.

"Ми повернулися! Проблема була вирішена, і ми повинні повернутися на 100% для всіх. Приносимо вибачення за можливі незручності", - заявили в Instagram.

Із аналогічною заявою виступили і у Facebook.

"Раніше деякі люди і компанії мали проблеми із завантаженням або відправкою зображень, відео та інших файлів в наші програми і платформи. З тих пір проблема була вирішена, і ми повинні повернутися на 100% для всіх. Приносимо вибачення за можливі незручності", - повідомили у соцмережі.

Водночас, згідно із онлайн-сервісами, деякі проблеми у користуванні соцмережами досі існують у Токіо, Гонконзі та Нью-Йорку.

Нагадаємо, ввечері 3 липня у світі спостерігалась нестабільна робота соцмережі Facebook, фотоспільноті Instagram та месенджера WhatsApp. Усі ці сервіси належать компанії Facebook. Найчастіше користувачі скаржились на неможливість завантажити фото та переглянути стрічки оновлень. У месенджерах Facebook і WhatsApp могли не відправлятися і не приходити надіслані повідомлення.

ВідеоFacebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції