Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Facebook з'явилася вкладка новин. Цукерберг показав, як це працює

Функція поки що доступна лише користувачам із США.

У соціальній мережі Facebook з'явилася вкладка новин – Facebook News.

Про це повідомив засновник мережі Марк Цукерберг.

За його словами, вкладка поки що працює лише у США. Мета Facebook News – підтримати високоякісну журналістику і представити видання, що висвітлюють різні теми, такі як наука, розваги та політика.

"Журналістика важлива для нашої демократії та прогресу у різних питаннях. Але Інтернет порушив традиційну бізнес-модель для новин, тому я вважаю, що великі інтернет-служби несуть відповідальність за партнерство з видавцями новин, щоб створити стійкі довгострокові моделі для фінансування цієї важливої роботи. Я сподіваюся, що наша робота вшанує і підтримає внесок журналістів у наше суспільство", – написав Цукерберг.

Засновник Facebook зазначив, що нова вкладка буде персоналізована під інтереси користувача. Цукерберг оприлюднив відео, в якому показав, як працює Facebook News.

Раніше повідомлялося, що найпопулярніша соціальна мережа світу Facebook почала тестувати функцію приховування кількості лайків. Зміни торкнулися користувачів в Австралії. Тепер лайки будуть приватними, їх буде видно тільки автору поста, пояснила директор Facebook в Австралії Мія Гарлік. 

Відео Фантастичні плани Facebook та нові можливості робота Atlas: новини з онлайн-трансляції

Компанія "Facebook" оприлюднила плани створити віртуальний світ на базі окулярів віртуальної реальності та двох джойстиків; Компанія "Boston Dynamics" показала нові можливості власної людиноподібної конструкції Atlas.  

Фантастичні плани Facebook та нові можливості робота Atlas: новини з онлайн-трансляції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції