У Facebook змінять стрічку новин відповідно до побажань юзерів

У соцмережі змінять налаштування, щоб відсіяти все зайве для користувачів.

У понеділок, 1 лютого, компанія Facebook заявила, що вона буде вдосконалювати стрічку новин, враховуючи поради і скарги користувачів. Зміни вплинуть на те, які оновлення будуть розміщуватися на початку стрічки, а які – в її кінці.

Про нововведення в соціальній мережі повідомляє Mashable.

Зауважимо, що Facebook провів опитування своїх користувачів щодо того, як вони оцінюють зміст своєї стрічки новин протягом останнього часу. Основна увага приділялася питанню, чи почала стрічка оновлень менше включати в себе вірусної реклами та прохань юзерів "лайкнути" їхні записи.

"Стрічка новин скоро буде сприйматися, як нова можливість для користувачів читати лише ті оновлення, які їм подобаються, які вони хочуть коментувати та поширювати. Ми детальніше класифікуємо новини, щоб задовольнити прохання юзерів. Відтак вони зможуть бачити "в топі" те, що їм дійсно буде цікаво прочитати", - про це написали у своєму блозі представники компанії.

Інженери програмного забезпечення Facebook Чен Чжан і Сі Чень зауважують, що власникам сторінок слід відмовитися від того, щоб просити користувачів лайкати чи поширювати їхні записи. Тільки так можна буде уникнути негативних змін у оновленні стрічки новин.

Зауважимо, що без змін залишилися налаштування, що дозволяють користувачам Facebook самостійно підписуватися на пріоритетні оновлення людей, за якими вони хочуть слідкувати.

Оновлення стрічки новин може виглядати, як невелика зміна, проте цей крок відіграє важливу роль для власників корпоративних сторінок Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно український додаток My Wall отримав 30 тисяч доларів від соціальної мережі Facebook на подальший розвиток проекту. Як тільки додаток з'явився в App Store, його відправили на конкурс Facebook, завдяки чому він і виграв грант. Мета додатку – закарбувати найважливіші події життя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: