У Франції можна політати над водою з реактивним рюкзаком (відео)

Дата публікації
Перегляди
3396
Поділитись:
WhatsApp
Viber

З реактивним рюкзаком за плечима можна виконувати у повітрі найвигадливіші спіралі і сальто.

Французи поповнили ринок засобів активного відпочинку екзотичним літальним апаратом - реактивним рюкзаком FlyBoard.

Винахідник Френкі Запата і його компанія Zapata Racing (виробник водних мотоциклів)  запропонували покупцям комплект, здатний перетворити звичайний водний мотоцикл в базу для запуску в небо реактивного ранця.

У повітря він піднімається за рахунок чотирьох струменів води - дві основні платформа вивергає з-під ніг наїзника, ще дві додаткові - з-під рук людини.

Сама ідея польотів на водних струменях не нова. Однак у попередніх конструкціях насос завжди розташовувався в спеціально створеній для ранця мініатюрному човні.

Запата знайшов більш вигідне рішення задачі. FlyBoard можна підключити до водомету звичайного водного мотоцикла (головне, щоб у нього був мотор потужністю більше 100 к.с.). Комплект перехідників, болти - і ось уже реактивний рюкзак з'єднаний 9-метровим товстим шлангом з наявним у клієнта водним скутером.

Розміщення двох реактивних водних сопел під ногами пілота і двох фактично на його руках дозволяє виконувати безліч кульбітів, у тому числі різні спіралі і сальто.

З колишніми ранцями, які мали лише два реактивні сопла за плечима людини, такі фокуси були майже неможливими.

Головне ж в новинці від Запата - очевидна економія, у випадку, якщо у клієнта вже є водний мотоцикл. Адже попередники апарату FlyBoard (родом із США та Німеччини) коштують близько сотні тисяч доларів і вище (залежно від потужності). А свою "літаючу дошку" Zapata Racing пропонує всього за 4900 євро (6580 доларів).

За цю суму клієнт отримає базову версію. З такою платформою людина зможе парити над водною гладдю, виконуючи різні повороти, пірнаючи і знову вистрибуючи з води. Однак управління силою реактивного струменя (тобто темпом подачі води) тут покладено на напарника, який повинен сидіти в сідлі водного мотоцикла і натискати на його рукоятку газу.

За додаткові 900 євро FlyBoard буде оснащений системою, з якої пілот сам зможе керувати водометом мотоцикла дистанційно, і в такому випадку водій не потрібен.

Читайте також:

Пасажири сідатимуть в потяги на ходу на шаленій швидкості (відео)

Американці створили суперм’якого робота (відео)

Росіяни створили інноваційний "туманний екран" (відео)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3396
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація