У Індонезії знайшли рештки пращура сучасних азіатських слонів

У Індонезії знайшли останки пращура сучасних азіатських слонів, що прекрасно збереглися. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Скелет гігантського слона, що жив на індонезійському острові Ява близько 200 тисяч років тому, витягували із землі австралійські палеонтологи. Для Індонезії він став одним з найстародавніших рештків тварини-велетня, що добре збереглися.

За словами керівника розкопок дивна знахідка була виявлена випадково. "В кінці квітня в піщаному кар'єрі поблизу річки Соло загинули двоє робітників, проте при спробі підняти їх тіла будівельники натрапили на гігантські кістки — розповів учений. — Індонезійська влада запропонувала нам зібрати команду для вивчення виявлених решток. Ми з готовністю відгукнулися і анітрохи про не це пожалелі".

В ході попереднього дослідження було встановлено, що скелет належить до вимерлого різновиду слонів, розмір яких набагато перевищував габарити сучасних азіатських гігантів. Лише один фрагмент стегна в довжину складає 1,2 метра. На щастя для науки, останки тварини відмінно збереглися. Імовірно, стародавній слон потонув, а його тіло цілком занурилося в мулисте дно.

Скелет слона відправлений до музею геології міста Бандунг.

 

Читайте також:

На узбережжі Ла-Маншу знайшли скелет лох-неського чудовиська

Вчені знайшли бракуючу ланку в еволюції людини, яку шукали два століття

В найстарішого дуба України з'явився правнук

Учені знайшли стадо динозаврів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: