Infostore.org закрили: сервери і системні блоки вилучили (відео)

З дата-центру провайдера “Воля” були вилучені сервери найбільшого українського файлообмінника Infostore.org.

Співробітниця іншого Інтернет-проекту зазначила на своєму блозі, що “за 20 секунд все перекинулося - з криками всім відійти від комп'ютерів і покласти телефони на стіл. Поки більшість намагалася зрозуміти інструкції, люди які сиділи біля входу, опинилися на підлозі".

Infostore.org обвинувачується в поширенні матеріалів порнографічного характеру, за які компанія несе кримінальну відповідальність. Тому у відділі, який займається проектом, вилучили системні блоки співробітників.

У компанії "Воля" повідомили, що сервери були вилучені через несанкціоновані дії сайту Infostore, але які саме вони не знають.

За словами члена правління Інтернет Асоціації України Олександра Ольшанського, Infostore.org є програмним продуктом, який дозволяє створювати власні сайти і пов'язувати їх між собою. Infostore.org – це тільки перша сторінка, далі - все створили користувачі.

"На Infostore.org було створено близько півтора мільйона сайтів користувачів. Це найбільший проект українського Інтернету. Він безприбутковий. Цей проект міг стати українським MySpace чи YouTube, "- зазначив Ольшанський.

"Міліція прийшла прийшла з ордером про обшук. Близько 30 системних блоків було конфісковано з офісу. Міліція конфіскувала також особисті речі працівників офісу," – повідомив автор сайту Infostore.org Олексій Мась.

На той момент, коли міліція виключила сервери – вона знищила всю базу доказів, зазначив Мась. Раніше, за його словами, міліція уже приходила до них і вони співпрацювали разом з МВС, надаючи інформацію про користувачів, які розміщували порно на сайті.

ВідеоМіліція накрила сервер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: