У Internet Explorer 9 з'явиться захист від стеження за вподобаннями користувачів

Microsoft обіцяє технологію захисту від стеження за Інтернет-користувачами, що отримала назву Tracking Protection і забезпечує конфіденційність при роботі в Мережі.

Корпорація Microsoft обіцяє реалізувати в дев'ятій версії браузера Internet Explorer, випуск якої запланований на 2011 рік, нові засоби забезпечення безпеки. Зокрема, мова йде про технологію захисту від стеження за Інтернет-користувачами, що отримала назву Tracking Protection і забезпечує конфіденційність при роботі в Мережі.

Користувачі Internet Explorer 9, яким не подобається те, що інформація про їх інтереси та вподобання може бути доступна стороннім, зокрема Інтернет-рекламникам, зможуть підключити список сайтів, які збирають дані користувачів. Завдяки цій системі Explorer буде автоматично захищати комп'ютер користувача від цих сайтів.

Ці ж "списки антистеження" (Tracking Protection List, TPL) зможуть повідомляти браузеру про те, яку рекламу можна показувати, а яку ні.

Сама компанія Microsoft не збирається складати подібні списки, а надасть таку можливість стороннім активістам, які будуть публікувати стоп-листи.

Передбачається, що система з'явиться в першому реліз-кандидаті Internet Explorer 9, вихід якого запланований на початок наступного року. Активувати функцію доведеться вручну.

Раніше, Microsoft вже намагалася установити подібний захист від стеження за користувачами в IE 8, проте видалила її Explorer після того, як рекламники висловили заклопотаність тим, що дана функція вкрай негативно позначиться на їхньому бізнесі.

Між тим, у листопаді 2010 року Федеральна комісія з торгівлі США запропонувала законопроект, згідно з яким сайти, які збирають інформацію про користувачів, повинні в обов'язковому порядку попереджати користувача про це і давати йому можливість відмовитися від входу на сайт, не отримуючи про нього ніякої інформації.

Крім того, в IE9, з'являться вдосконалений JavaScript-движок, що забезпечує приріст продуктивності і система пришвидшення відображення веб-сторінок засобами відеоадаптерів. Реалізована функція, що дозволяє закріплювати улюблені сайти на панелі завдань Windows.

Читайте також:

Розсекречені можливості Windows 8: розпізнає обличчя людини і підтримує 3D

Компанія Microsoft розробила захист від крадіжки логінів та паролів

У Windows 7 знайшли "дірку" для DoS-атакЗалиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: