У iPhone 3GS китайці знайшли заблоковану функцію з відео Full HD

iPhone має великий потенціл, який не хоче поки що розкривати компанія-виробник смартфону.

Новий коммуникатор iPhone 3GS через вбудований відеоплеєр уміє не лише відтворювати відео у форматі 720p, але і 1080p з кодеком H.264, повідомляє Ferra.ru із засланням на китайський сайт Weiphone.

На сайті вказано, що умільцям вдалося обійти обмеження прошивки iPhone 3GS і відтворити відеоролик 1980х1080 пікселів. Відео програвалося сповна добре, без затримок і збоїв. Про які-небудь зміни в поведінці комунікатора, наприклад, про перегрів акумулятора або зменшення часу автономної роботи нічого не повідомляється.

Apple, нагадують автори повідомлення, славиться стратегією блокування деяких функцій на своїх пристроях. Через деякий час після випуску виходить програмне оновлення - і в апараті з'являється нова можливість.

Висновки з отриманих китайцями даних можна зробити самі різні. Наприклад, що незабаром після випуску iPhone 3GS отримає програмне оновлення, що відкриває функцію відтворення відео Full HD. Або можна передбачити, що така можливість відразу буде в iPod touch нового покоління, який, мабуть, буде анонсований 9 вересня.

iPod touch в цьому випадку отримає перевагу перед конкурентом - Microsoft Zune HD, який також буде випущений у вересні, він підтримує лише відео 720p.

Нагадаємо, FULL-HD - це відео високої чіткості, використовується для мало поширеного HDTV-телебачення або апаратурою для відтворення Blu-ray дисків, DVD-дисків високої якості і камерами високої чіткості.

Нагадаємо, популярний смартфон Apple iPhone має у своїй операційній платформі вразливі місця, які легко можуть стати лазівкою для проникнення хакерів.

На конференції з комп'ютерної безпеки Black Hat, яка пройшла у Лас-Вегасі, фахівець з безпеки консалтингової компанії Independent Security Evaluators Чарлі Міллер та докторант Берлінського технічного університету Коллін Муллінер продемонстрували спосіб зламу iPhone.

Читайте також:

Експерти продемонстрували легкий спосіб зламу iPhone

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Apple представила новий iPhone 3G S

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: