У змаганні взяли участь 27 команд.

У Лос-Андежелесі відбулось тестування капсул для п'ятого виду транспорту - вакуумного потяга Hyperloop, концепт якого був розроблений Ілоном Маском. П'ятим видом транспорту його назвав сам Маск, оскільки його технологія стоїть нарівні з винаходом поїзда, автомобіля, корабля та літака.

У випробуванні, яке здійснювалось у рамках змагань Hyperloop Pod Competition, взяли участь 27 команд, які представили свої проекти капсул потяга. Про це повідомляє N+1.

У рамках першого етапу конкурсу, капсули рухались трубою довжиною 1,6 км. Наразі про результати конкурсу ще нічого невідомо, однак наступний етап, в якому прототипи мають домогтися найбільшої швидкості, відбудеться вже влітку.

Припускається, що вірогідними призерами першого турніру стануть прототипи капсул від команд Массачусетського технологічного інституту, Делфтського технічного університету і Мюнхенського технічного університету — їхні прототипи змогли розвинути швидкість в трубі до 90 кілометрів на годину.

Зазначимо, Hyperloop поєднує в собі технології вакуумного потяга і потяга на магнітній подушці. Капсули в Hyperloop будуть рухатися герметичною трубою, тиск в якій дорівнює одній тисячній атмосферного. Передбачається, що капсули всередині труби будуть досягати швидкості 1130 кілометрів на годину.

Нагадаємо, раніше в американській пустелі дослідники протестували надшвидкісний вакуумний потяг Hyperloop. Він розігнався до 160 кілометрів на годину, а потім загальмував у водяну перепону. Очікується, що вакуумний поїзд долатиме відстань між Лос-Анджелесом і Сан-Франциско, а це 500 кілометрів, всього за півгодини.

Залиште свій коментар