У Кемеровській області Росії "на 95%" знайшли снігову людину

Обладміністрація Кемеровської області РФ дійшла висновку, що ймовірність існування йєті становить 95%.

У Кемеровській області Росії завершилися експедиція і наукова конференція за участю вчених з різних країн, що зібрались довести або спростувати існування снігової людини в регіоні. За її результатами прес-служба обладміністрації оголосила, що існування йєті "на 95%" доведено.

Вслід за боксером Миколою Валуєвим вчені з Росії, США, Канади, Швеції та Естонії побували в Таштагольському районі Кемеровської області, а також здійснили експедицію на ймовірне місце проживання єті - Азаську печеру і на гору Каратаг.

"Під час експедиції до Азаської печери учасниками конференції були зібрані незаперечні докази існування в Гірській Шорії снігової людини - виявлені його сліди,ймовірне лежбище, різні маркери, за допомогою яких йєті мітять територію", - цитує "Інтерфакс" повідомлення обладміністрації.

У прес-службі також зазначили, що в одному з виявлених слідів російський учений Анатолій Фокін помітив кілька волосин, що, можливо, належать йєті. Це і багато інших свідоцтв проживання йєті в регіоні будуть вивчені в науковій лабораторії.

Іноземні фахівці знайшли схожість виявлених слідів снігової людини зі слідами істот, виявленими в американському штаті Мічиган, а дослідник зі Швеції Інгемар Рамель запропонував провести розкопки в Азаській печері.

"Підводячи підсумки роботи, учасники конференції дійшли висновку, що знайдені артефакти на 95% свідчать про проживання снігової людини на території Кемеровської області", - повідомляє обладміністрація. При цьому наголошується, що вчені прийняли декларацію, згідно якої рекомендується "посилити дослідження цього об'єкта, виробити більш серйозне ставлення до нього суспільства і засобів масової інформації".

Йеті став своєрідним символом Гірської Шорії. Безліч сувенірів та іншої символіки з зображенням йєті стали найбільш ходовим товаром в Таштагольському районі області. Крім того, кузбаська влада минулого року навіть організувала спеціальне свято - День снігової людини, яке відзначатиметься щорічно в день відкриття гірськолижного сезону.

Як повідомлялось, Кузбаська снігова людина завела власний акаунт на сервісі мікроблогів Twitter. В особистих даних йєті написав, що він проживає в Азаській печері і назвав себе "сніговою людиною в повному розквіті сил". У першому пості йєті пообіцяв своїм читачам, що буде розповідати їм про "своє нехитре життя".

Читайте також:

Кузбаська снігова людина завела твіттер

У Китаї спіймали снігову людину

Японські альпіністи знайшли сліди йєті

Труп снігової людини виявився гумовим

Знайдені докази існування Єті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: