У Китаї підробляють не тільки продукцію Apple, але і її фірмові магазини

Дизайн фальшивих "Apple Store" ідеально відтворює зовнішній вигляд справжніх магазинів Apple, фірмовий стиль дотриманий до дрібниць.

У Китаї підробляють не тільки продукцію Apple, але навіть фірмові магазини компанії. Про це дізнався автор блогу BirdAbroad, який нещодавно в місті Куньмін, столиці провінції Юньнань на південному заході країни, виявив мінімум два підроблені магазину Apple.

Дизайн цих "Apple Store" ідеально відтворює зовнішній вигляд справжніх магазинів Apple, фірмовий стиль дотриманий до дрібниць. З розмов із продавцями блогер, який точно знає, що в країні діють всього чотири Apple Store і жоден з них не перебуває у Куньміні, зрозумів: вони самі свято вірять у те, працюють у торговельній мережі однієї з найбільших американських корпорацій.

Працівники носять також сині футболки з логотипом Apple – такі ж самі, як у працівників офіційних точок продажів компанії.

При цьому, за словами автора блогу, на вивісці магазина Apple в Куньміні поруч із зображенням надкушеного яблука присутній напис "Apple Store", в той час як на вивісках справжніх магазинів такий напис відсутній.

Крім того, на бейджику продавців Apple прийнято писати ім'я, в китайських торгових точках воно відсутнє.

Нарешті, на вивісці іншого підробленого магазину виявилося "Apple Stoer".

Як повідомляється, заповнені магазини різноманітною продукцією Apple, яка розташована на дерев'яних столах, оснащених власниками, до речі, теж запатентованими Apple. Невідомо, чи продаються в магазині справжні товари Apple, або ж підробки, які виглядають в точності, як оригінал.

Блогер також зазначив, що при спробі зробити фотознімок магазину він стикався з агресивною поведінкою охоронців, які забороняли йому фотографувати.

До теперішнього часу Apple, довгий час утримувався від експансії в Китаї, відкрила в цій країні чотири фірмових магазини, всі вони знаходяться в Пекіні та Шанхаї, і там уже зафіксований найбільший в світі потік відвідувачів. У третьому кварталі поточного року обсяги продажів "яблучної" продукції в Китаї склали 3,8 млрд доларів.

Інформації про реакцію Apple на інформацію про фальшиві "Apple Store" поки не надходило.

Читайте також:

Apple виплатило компенсацію за стеження користувачу в Південній Кореї

Компанії Apple напророкували крах через фатальну помилку

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: