У Китаї показали першого віртуального телеведучого зі штучним інтелектом

Дата публікації
У Китаї показали першого віртуального телеведучого зі штучним інтелектом

скриншот з відео

Як запевняють творці, він може зачитувати текст, як професійний диктор.

У Китаї показали віртуального телеведучого, який працює на основі штучного інтелекту і здатен самостійно зачитувати текст новин.

Це спільний проект агентства "Сіньхуа" и китайської пошукової системи Sogou.com, передає ВВС.

Розробники "телеведучого" стверджують, що він може зачитувати той чи інший текст так само природно, як і професійний ведучий чи диктор.

"Я працюватиму невтомно і продовжуватиму інформувати вас про останні події - тексти завантажуються в систему, що керує мною, безперервно", - каже сам телеведучий.

В агентстві "Сіньхуа" твердять, що їхній новий "телеведучий" може працювати цілодобово, а тому здатен суттєво знизити витрати, які йдуть на створення новинних випусків.

Окрім цього, він може бути корисним у разі, коли випуск новин необхідно створити терміново.

Водночас дехто з глядачів зауважив, що його голос "занадто схожий на голос робота".

"Дивитися на це довше, ніж кілька хвилин, доволі важко, - каже Майкл Вулдрідж з Оксфордського університету. - Ведучий виглядає занадто пласким і рівномірним, в усьому цьому не відчувається ритму і акцентів". На його думку, справжні люди у ролі ведучих завжди викликатимуть більшу довіру.

Нагадаємо, учені розповіли, які загрози для людини приховують секс-роботи. Обладнані штучним інтелектом секс-ляльки лише нещодавно з’явились на ринку, проте експерти вже б’ють на сполох через небезпеку таких роботів для людей. "Безвідмовна" технологія може негативно вплинути на низку сфер людського життя.

Наступна публікація