Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї вдалося успішно клонувати кошеня

Тварина копія кішки-оригіналу, проте має інший характер.

Британське короткошерсте кошеня стало першим успішно клонованим у Китаї домашнім улюбленцем від компанія Sinogene Biotechnology Company, яка запустила таку послугу. 

Про вдале клонування повідомляє Global Times.

Науковці розпочали експеримент з клонування кішок в серпні 2018 року, на замовлення господаря кота, який помер від хвороби. "Я вирішив клонувати його, адже він був особливим й абсолютно незабутнім", – пояснив Хуана Ю.

21 липня 2019 року, через 66 днів після того, як клонований ембріон передали сурогатній матері, на світ з'явилося кошеня на прізвисько Гарлік (Часник). 

 

【Video】

【Video】Cat lovers mourning the death of their beloved felines may soon be able to bring their pets back to life, following the birth of China's first cloned #kitten (Video: Courtesy of Sinogene) http://www.globaltimes.cn/content/1161960.shtml

Опубліковано Global Times Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Головний науковий співробітник Sinogene Biotechnology Company Лай Лянсюе розповів, що Гарлік та "кіт-оригінал" виглядають ідентично, проте характери та темпераменти у них різні. Проте компанія розглядає можливість використання штучного інтелекту, аби зберегти клонованим тваринам спогади та риси характеру.

Лай також зазначив, що очікувана тривалість життя клонованого кота – така ж, як і у всіх тварин його виду.

У Sinogene Biotechnology Company також роздумують про клонування тих видів тварин, які на межі зникнення. Та, за словами Лая, це вимагає міжвидового клонування. Поки такий експеримент не вдавався нікому.

Зазначимо, що декілька осіб вже забронювали послугу клонування на випадок смерті своїх улюбленців. Це обійдеться їм приблизно у 35,4 тисячі доларів.

Відео У Китаї клонували поліцейського собаку, якого називають Шерлоком Холмсом

Тримісячне цуценя на ім'я Куньсюнь офіційно розпочало підготовку до служби. Це перший клонований поліційний собака в світі. Чотирилапий має ідентичну ДНК із 7-річною вівчаркою, яку називають Шерлоком Холмсом серед собак. Науковці кажуть - копія талановитого нюхача почне працювати вже в 10-місячному віці.  

У Китаї клонували поліцейського собаку, якого називають Шерлоком Холмсом

Залиште свій коментар

Вибір редакції