У колишнього діджея розвинулася алергія на Wi-Fi

У світі близько 2% людей страждають на гіперчутливість до електромагнітних хвиль.

Стів Міллер
Daily Mail
Британський діджей Стів Міллер на Ібіці. Тоді в нього ще не було алергії
Колишній британський діджей Стів Міллер стверджує, що змушений вести усамітнений спосіб життя через сильну алергію на інтернет-хвилі Wi-Fi.

За словами чоловіка, він має підвищену чутливість до "електросмогу", і тому не може користуватися поїздами, зупинятися в готелях, гуляти в центрі міста і робити ще масу речей, які доступні здоровим людям.

Вчені переконані, що в цій проблемі Міллер не самотній: за наявними даними, в світі живе близько 2% людей, які страждають на електромагнітну гіперчутливість. Електромагнітні хвилі викликають в них запаморочення, нудоту і слабкість.

"Я почуваю себе вигнанцем на своїй власній планеті. Сьогодні знайти шматочок землі без Wi-Fi практично неможливо", - розповів Міллер. Наприклад, зауважив він, щоб випити пива він мусить їхати за три милі від свого будинку – це єдиний паб в окрузі, де немає Wi-Fi.

Гіперчутливість до електромагнітних хвиль розвинулася у Міллера кілька років тому. До цього він був резидентом знаменитого клубу Pacha на Ібіці.

Проте через алергію діджею довелося припинити поїздки за кордон, пов'язані з перебуванням в аеропортах і готелях. Тепер практично єдине місце, де він почуває себе в безпеці, це його власний будинок в селі, обладнаний товстими гранітними стінами.

Попри те, що його алергія - явище рідкісне, Міллер переконаний, що більшість людей, які страждають на головні болі на роботі, схильна до впливу Wi-Fi.

"Я розмовляв з друзями, що працюють в офісі, які через щоденні головні болі почали пити знеболююче. Вони спробували розвернути свої передавачі в інший бік і виявили, що головний біль стих", - наголосив Міллер.

Читайте також:

Українці підсіли на цифрові наркотики

Мобільний телефон знаходить "паличку Коха"

Протягом 10 років науковці створять штучний людський мозок

New Scientist назвав найзагадковіші наукові явища

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: