У Львові винайшли революційний препарат для боротьби з раком

Фермент для лікування раку печінки коштує тисячу доларів за грам. Біологи зі Львова здешевили препарат у сім разів за рахунок одночасної роботи з білками та бактеріями – дріжджами.

Фахівці Львівського Інституту біології клітини винайшли фермент, який розщеплює ракові клітини, що не піддаються лікуванню, зокрема ті, що викликають рак печінки, шкіри, простати, крові.

Метод лікування раку за допомогою ферменту називається зимотерапія, він винайдений англійськими вченими. Фермент для раку печінки коштує тисячу доларів за грам. Як повідомляється, біологи зі Львова здешевили препарат у сім разів за рахунок того, що одночасно працюють з білками і бактеріями – дріжджами. Препарат називається аргіназе.

За словами фахівців, наразі препарат досліджують у пробірках

"В Україні немає сертифікованої лабораторії, де можна випробовувати на тваринах. Вона коштує сотні мільйонів доларів. Ми можемо випробовувати хіба на безнадійно хворих. Тому ми укладаємо співпрацю з німцями», - розповів представник  групи дослідників Олег Стасик.

Він відзначив, що фермент малотоксичний і не впливає шкідливо на організм людини, тобто не шкодить здоровим клітинам, на відміну від хіміо- та радіотерапії.

Учені працювали над проектом 5 років. Презентувати дослідження будуть на Фестивалі освіти і науки, який відбудеться у Львові 28-30 квітня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що група арабських вчених розробила формулу препарату для лікування раку на основі суміші з молока і сечі верблюда.

Читайте також:

Революційне відкриття: рак створили самі люди

Ізраїльські вчені створили ліки, що зупиняють розвиток раку

Сім'я британки, яка померла від раку, вимагає заборонити солярії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: