У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Якщо користувач офіційно визнається померлим, то адміністрація сервісу переносить профіль користувача в особливий статус.

Соціальна мережа Facebook ввела таке поняття, як меморіальний профіль користувача. Призначені такі профілі для померлих користувачів, які за життя використовували Facebook для своїх потреб.

Якщо користувач офіційно визнається померлим, а для цього його друзі або близькі повинні надати Facebook копії документів про смерть, то адміністрація сервісу переносить профіль користувача в особливий статус - memorialise або меморіальний. Раніше Facebook вже ввела незвичайну систему оповіщення про кончину користувачів.

"Коли хтось залишає нас, він не залишає наших спогадів або нашої соціальної мережі. Для того, щоб більш точно відображати реальність, ми створили концепцію меморіальних профілів, як місць, де користувачі можуть залишати свої коментарі і ділитися скорботою про тих, хто вже не з нами", - пише в офіційному блозі Facebook Макс Келлі.

Повідомляється, що меморіальні профілі будуть мати особливі налаштування безпеки, які дозволяють бачити профілі і коментувати в них тільки друзям померлого. З даних профілів забиратиметься контактна інформація та статусні оновлення про останні заходи користувача в мережу. Як розповіли в Facebook, ідея меморіальних профілів - це не розробка самої компанії, а пропозиції користувачів, які були підтримані на голосуванні.

"Ми розуміємо, що для багатьох існування меморіальних профілів може виявитися етично неоднозначним питанням, однак для більшості людей такий вид пам'яті про померлих виявляється морально виправданим і етично прийнятним", - пише Келлі.

Читайте також:

Facebook переклали латиною

Facebook став найпопулярнішею соціальною мережею в світі

Влада Ірану заблокувала Facebook, яку використовувала опозиція

Facebook продаватиме особисті дані користувачів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: