У Мережу злили понад 400 мільйонів номерів телефонів користувачів Facebook

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В соцмережі визнали, що дані змогли зібрати через недосконалу функцію.

В Мережі інтернет опублікували базу даних із майже 420 мільйонами номерів телефонів користувачів Facebook.

Про це 4 вересня повідомляє TechCrunch.

У вільному доступі опинилися понад 419 млн записів про номери, прив’язані до акаунтів соцмережі, та ID цих акаунтів, з них 133 млн записів номерів жителів США, 50 млн записів жителів В’єтнаму, ще 18 млн — Великої Британії. Їх зберігали на відкритому сервері, який не був захищений паролем. Деякі записи також мали ім’я, стать та місцеперебування користувача за країною.

Facebook злив данних
techcrunch.com
Відредагований набір записів із бази даних Великобританії. "44" – код країни.

Такий "витік" створює ризик спам-дзвінків власникам телефонів та облікових записів. У керівництві Facebook вважають, що ці дані були зібрані за допомогою функції пошуку користувача за номером телефону, відключеної в квітні 2018 року.

"Цей набір даних старий, і, схоже, це інформація, отримана до того, як ми внесли зміни минулого року, щоб усунути можливість людей знаходити інших, використовуючи їхні телефонні номери", — заявили у Facebook.

Раніше в липні у Федеральній торговій комісії Сполучених Штатів погодили накладення штрафу у розмірі 5 мільярдів доларів на компанію Facebook через скандал із витоком особистих даних користувачів. Для стягнення штрафу потрібна ще згода міністерства юстиції США.

Відео Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Статистика свідчить, що це удвічі більше, аніж зазвичай. Почистили також 7 мільйонів дописів на кшталт образ, пропаганди насильства та тероризму. У Facebook переконують - дуже переймаються тим, щоб їхню платформу зловмисники не використовували для шкоди суспільству.  

Facebook видалив 3 мільярди фейкових акаунтів за півроку

Залиште свій коментар

Вибір редакції