У Microsoft розроблений шкірний сенсор

Інтерфейс Skinput виводить зображення на передпліччі, кисть або долоню, чим дозволяє людині використовувати власну шкіру в якості сенсорного екрану.

Дослідник з Microsoft Кріс Харрісон і Ден Моріс з Пітсбурзького університету Carnegie Mellon запропонували використовувати людську шкіру в якості інтерактивної поверхні.

Створений ними інтерфейс Skinput, що складається з плечового браслета і проектора, що виводить зображення на передпліччі, кисть або долоню, дозволяє людині використовувати власну шкіру в якості сенсорного екрану.

Кріс Харрісон вважає, що в майбутньому його винахід може навіть замінити інтерфейс стільникових телефонів. "У майбутньому ваше власне зап'ястя і буде вашим телефоном", - упевнений він.

За допомогою таких сенсорів можна керувати, наприклад, плеєром, одним рухом пальця включаючи наступний трек, або можна буде грати в комп'ютерні ігри на власній руці.

Перспективи такої розробки величезні. Втім, найближчим часом не варто чекати її реалізації в будь-якому комерційному продукті, її треба довести "до розуму".

 

 

 

Читайте також:

Щорічний конкурс хакерів: iPhone зламали за 20 секунд

Американець навчив iPod керувати автомобілем

Forbes представив список автомобілів з найменшою витратою палива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: