У Microsoft зафіксували кібератаки з боку підконтрольних Кремлю російських хакерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі кібератаки виявилися успішними.

Threat Intelligence Center (Microsoft) зафіксував понад десяток нових кібератак з боку групи Strontium, яку пов'язують з Головним розвідувальним управлінням Збройних сил РФ.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Фахівці з кібербезпеки розповіли про щонайменше 16 кібератак на національні й міжнародні спортивні організації та антидопінгові агентства.

“Сьогодні ми повідомляємо, що Threat Intelligence Center нещодавно виявив значні кібератаки з боку групи Strontium, що також відома як Fancy Bear/APT28, які були націлені на агентства по боротьбі з допінгом і спортивні організації у світі”, - повідомляє Microsoft.

Атаки почалися 16 вересня, незадовго до того, як стало відомо, які кроки ухвалило Всесвітнє антидопінгове агентство проти порушників її правил.

нагадаємо, що Strontium вже не вперше здійснює кібератаки, які могли б принести користь для влади РФ. Так, 20 лютого Microsoft зафіксувала атаки, метою яких стали співробітники Німецького товариства зовнішньої політики, а також європейських офісів Інституту Аспена і Німецького фонду Маршалла. к з'ясувала компанія, атаки здійснили на 104 аккаунти, призначених для користувача співробітників представництв цих організацій у Бельгії, Франції, Німеччини, Польщі, Румунії та Сербії.

Відео Російське ГРУ стоїть за кібератакою на МЗС Чехії - місцеві ЗМІ

Злам комп'ютерних систем іншою державою підтвердили і в Нацслужбі з питань кібербезпеки. Однак там поки утримуються від прямих звинувачень. Сама атака на зовнішньополітичне відомство сталася ще у червні. У чеському парламенті застерігають не ігнорувати такі витівки.  

Російське ГРУ стоїть за кібератакою на МЗС Чехії - місцеві ЗМІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції