У Москві почався 520-добовий "політ на Марс"

У Москві стартував експеримент "Марс-500", що імітує політ на Червону планету і назад.

Розпочався міжнародний експеримент з моделювання польоту на Червону планету "Марс-500", в рамках якого шість добровольців проведуть 520 діб в ізоляції від зовнішнього світу, виконуючи обов'язки команди міжпланетного космічного корабля.

Для експерименту в корпусах Інституту медико-біологічних проблем (ІМБП) Російської академії наук змонтований "космічний корабель" з експериментальним, житловим і посадковим модулями, комори і оранжереєю. "Політ" на Марс триватиме 520 діб: 250 днів "корабель" буде "летіти" до Червоної планети, 30 днів "знаходитися" на її орбіті (троє учасників експедиції в цей час зроблять "висадку" на особливий модуль, що імітує поверхню Марса) і 240 днів "повертатися" на Землю.

Весь цей час учасники експерименту зможуть спілкуватися із зовнішнім світом головним чином за допомогою електронної пошти, причому повідомлення будуть пересилатися з 40-хвилинної затримкою. Умови на "марсіанському кораблі" максимально наближені до космічного польоту.

Учасниками експерименту стали шість чоловік: росіяни Олексій Сітев (керівник експедиції), Сухроб Камолов (лікар) і Олександр Смоліевскій (космонавт-дослідник), француз Ромен Шарлі (бортінженер), італієць Дієго Урбіно і китаєць Ванг Юе (дослідники). Своїм позивним "марсонавти" обрали "Кеплер".

Читайте також:

Росія перенесла політ на Марс на 20 років

Вчені NASA знайшли переконливі докази життя на Марсі

Космічне агентство шукає добровольців для польоту на Марс

Марсіанський зонд "Фенікс" офіційно визнали загиблим

ВідеоУ Москві почався 520-добовий "політ на Марс"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: