У мозку немовляти знайшли ступню

В ході операції у новонародженої дитини видалили пухлину мозку, в якій містилася повністю сформована ступня й інші недорозвинені частини тіла.

Новоутворення мозку у новонародженого Сема Ескібеля було діагностоване за допомогою магнітно-резонансної томографії.

Коли дитині виповнилося три дні, пухлину видалили. При лабораторному дослідженні новоутворення в ньому була знайдена практично нормальна ступня, а також недорозвинені друга ступня, рука і стегно, розповів хірург.

Походження незвичайної пухлини точно невідоме. За однією з теорій, новоутворення є тератомою - пухлиною, що виникає в результаті порушення ембріонального розвитку тканин, інформував Грабб. Тератоми складаються з різних тканинних елементів і органоподібних утворень, що не зустрічаються в даній локалізації, і найчастіше виявляються в яєчках і яєчниках. У теж час тератоми звичайно не містять таких складних утворень, як ступня або рука, помітив лікар.

Згідно з іншою теорією, "новоутворення" є нічим іншим як недорозвиненим паразитичним близнюком, що сформувався усередині тіла плоду, що нормально розвивається. Проте близнята-паразити украй рідко виявляються в мозку, додав Грабб.

Операція з видаленню пухлини мозку відбулася ще 3 жовтня, проте її результати були обнародувані лише через 2,5 місяці. В даний час, дитина вже виписана додому. За словами батьків, хлопчик почувається добре.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: