У NASA анонсували повернення астронавтів на Місяць і висадку на Марс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Амбітні плани озвучив керівник космічного агентства Джим Бранденстайн.

Бюджет Національного космічного агентства США у 2020 році зросте на 6% до 21 млрд доларів. Це допоможе NASA вже в наступному десятилітті провести висадку космонавтів на Місяці.

Із такою заявою виступив керівник NASA Джим Бранденстайн. "Ми підемо на Місяць у наступному десятиріччі з інноваційними, новими технологіями та системами, щоб дослідити більше місць на поверхні Місяця, ніж будь-коли раніше", - наголосив він. "Цього разу, коли ми вирушимо на Місяць, ми там залишимося. Ми будемо використовувати те, що ми дізнаємося на Місяці, для наступного гігантського стрибка – відправки космонавтів на Марс", - пояснив очільник агентства.

Відео15 років на поверхні Марса: NASA оголосило про завершення місії Opportunity

Прощавай, наш Марсіанене! Так уся планета прощалась цього тижня з роботом Opportunity. Він першим із землян торкнувся поверхні Марса і прослужив на Червоній планеті аж 15 років, замість запланованих 90 днів. 

15 років на поверхні Марса: NASA оголосило про завершення місії Opportunity

Бранденстайн дав зрозуміти, що до здійснення цих амбітних цілей залучатимуть також "комерційних та міжнародних партнерів". Відбудеться висадка на Місяці орієнтовно в 2028 році, а передуватимуть їй земляні роботи роботів, котрі почнуться вже цьогоріч. Плани ж польотів людей на Марс мають набути реальних обрисів більше, ніж через десять років – у 2030-х.

Днями стало відомо про те, що вперше в історії експедицію у відкритий космос на Міжнародній космічній станції повністю здійснить жіночий екіпаж. Вихід у космос запланований на 29 березня. Здійснюватимуть його астронавтки Енн Макклейн та Крістіна Кох. Окрім цього, на Землі керуватиме виходом спеціаліст із Канадського космічного агентства Крістен Фацціол.

Залиште свій коментар

Вибір редакції